ÖVRIGT / Diverse / Dekorelement 7821493
nr 782 1493
Dekorelement
Nederdel till spegel, Sent 1800-tal, längd: 95, djup: 15, höjd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 oktober 2012
kl 17:49:27
200 kr
200 kr